WEB MARKETING

Kampanie reklamowe online

 

W obecnych czasach prawie każdy korzysta z internetu jako źródła rozrywki, informacji, zakupów lub kontaktów z innymi ludźmi. Dlatego praktycznie połowa działań promocyjnych firm jest skupiona na tej formie promocji. Obecnie internet daje wiele narzędzi reklamy, jednak aby była ona skuteczna należy wybrać odpowiednie z nich i dedykować je konkretnej grupie klientów.

 

Kampanie google adwords

To podstawowa forma reklamy twojej strony internetowej za pomocą pytań w wyszukiwarce google, dzięki której klienci już zainteresowani Twoimi produktami, trafiają na stronę Twojej firmy.

 

Reklama kontekstowa

Chcesz dotrzeć do użytkowników na podstawie ich zainteresowań oraz przeglądanych treści? Reklamy kontekstowe (graficzne lub w formie treści) wyświetlane są na stronach, których treść dopasowana jest tematycznie do strony, na której jest prezentowana.

 

Remarketing

Polega na tworzeniu list klientów, którzy odwiedzili naszą stronę lub konkretną zakładkę (kartę produktu, koszyk) oraz wyświetlenie im celowanej i dopasowanej reklamy. Dobrze prowadzony remarketing, zwiększa skuteczność kampanii nawet dwukrotnie, pozwalając klientom na dokończenie zakupów oraz nowe spojrzenie na daną ofertę.

 

Reklama w socialmedia

Znane serwisy społecznościowe (facebook, youtube, instagram, linked in i wiele innych) oferują możliwość wykupienia reklamy prezentowanej w formie graficznej lub tekstowej na wyznaczonych powierzchniach. Podczas gdy Twój potencjalny klient przegląda treści społecznościowe, reklama jest cały czas w zasięg jego wzroku.

 

Pozycjonowanie stron www

 

Pozycja stron internetowych i sklepów w wyszukiwarkach zależna jest od wielu czynników. Samodzielne próby podwyższenia pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania są pracochłonne i czasochłonne, a na dodatek na dłuższą metę mogą nie przynieść żądanych efektów i niekiedy bardziej zaszkodzić, niż pomóc w dostaniu się do czołówki listy wyszukiwania. W takiej sytuacji niezbędnym zabiegiem okazuje się pozycjonowanie stron internetowych.

 

Dzięki pozycjonowaniu możliwe jest poprawienie (podwyższanie) pozycji Państwa strony w wyszukiwarkach internetowych. Wysoka pozycja serwisu dla wybranych fraz kluczowych, to wzrost odwiedzin potencjalnych Klientów, co w szybkim czasie zapewne przełoży się na generowanie większej liczby zapytań i zamówień w Państwa firmie.

 

Korzyści ze współpracy z Nest Prime:

 

płatności za efekty  -  rzetelne raporty  -  optymalizacja strony  -  wysoka skuteczność

 

 

Projektowanie stron www

 

Twoja własna strona internetowa to podstawowe źródło informacji o Twojej firmie i produktach jakie oferujesz. Dobrze zaprojektowana strona charakteryzuje się przejrzystością, czytelnością i zachęca do ponownych jej odwiedzin. Pomaga w kreowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy. W dobie XXI wieku jest podstawowym i niezbędnym narzędziem do prowadzenia własnej działalności gospodarczej niezależnie od branży. Stały kontakt z klientami, przedstawienie oferty, sprzedaż on-line, to tylko niektóre atuty posiadania własnej, unikalnej strony internetowej.

 

Przewagę nad konkurencją zdobywamy dzięki stosowaniu autorskich i najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Każdą stronę tworzymy od podstaw, dzięki czemu jest unikalna i w 100% będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Nasza firma oferuje stałe wsparcie przy prowadzeniu strony, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu.

 

Otrzymując stronę od naszej firmy otrzymasz pełnowartościowe narzędzie w wersji na przeglądarki komputerowe oraz wersje mobilne na tablety i smartfony. Twoja strona będzie przystosowana do wyszukiwarki google, dzięki czemu klient łatwiej znajdzie twoją firmę.

 

Ceny naszych stron internetowych zaczynają się od 800zł netto! Jednak każdy projekt jest wyceniany indywidualnie po spotkaniu z klientem.

 

 

Korzyści z posiadania strony internetowej od Nest Prime

 

przejrzysty interfejs  -  Wersje mobilne strony  -  Responsywność  -  Indywidualna oprawa graficzna  -  Optymalizacja SEO  -  Niskie ceny

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

 

Codziennie nowa dawka pozytywnej energii , pomysłów i inspiracji. Zobacz z kim i jak to robimy! Kliknij Lubię to aby śledzić nasz fanpage.

 

https://www.facebook.com/NestPrime/

COPYRIGHT

 

© Nest Prime

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

KONTAKT

info@nestprime.com

tel: 607 654 703

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Korzystanie z witryny Nest Prime oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w podstronie: Polityka prywatności.

Nest Prime

ul. Gałczyńskiego 25/14, Toruń 87-100

NIP: 874-173-69-80

Skontaktuj się z nami:

Tel: +48 607 654 703

Mail: info@nestprime.com

 

Pracujemy od pon. do pt.

od 9.00 do 17.00

 

Rachunek bankowy mBank:

15 1140 2004 0000 3402 7648 3750

 

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz