PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Projektowanie stoisk i wnętrz

 

Spójny wizerunek firmy to również przestrzeń, w której pracujesz. Nasza firma kompleksowo wykonuje aranżacje wnętrz przestrzeni: biurowych, restauracyjnych, hotelowych, sklepowych i stoisk targowych. Realizujemy je od pomysłu, projektu do ostatecznej realizacji.

Przywiązujemy dużą wagę do jakości i detali, dzięki czemu nasze aranżacje wyróżniają się dużą estetyką oraz przyciągają potencjalnych klientów.

 

Proponowane aranżacje łączą w sobie klasykę i nowoczesność, stosujemy proste formy, oryginalne rozwiązania i niebanalne zestawienia kolorów, wzorów i faktur. Powstają w ten sposób ponadczasowe realizacje. Każdy projekt tworzony jest w oparciu o preferencje, oczekiwania oraz potrzeby użytkowników urządzanej przestrzeni. Dzięki temu nasze aranżacje są estetyczne i komfortowe, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalne i ergonomiczne.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj wycenę swojej nowej aranżacji!

 

Identyfikacja wizualna

 

Gdy już posiadasz logo, ważnym elementem w kreowaniu wizerunku Twojej firmy jest identyfikacja wizualna. Są to wszelkie materiały promocyjne w formie drukowanej.

Zaprojektujemy je dla Ciebie w oparciu o najnowsze trendy i psychologię sprzedaży.

 

ulotki - teczki - wizytówki- koperty - plakaty - papier firmowy - gadżety i inne

Tworzą one spójny obraz Twojej firmy.

 

Dla naszych klientów tworzymy również księgi marki, w których dokładnie określimy parametry i zasady stosowania Twojej identyfikacji wizualnej i logo.

 

Projektujemy graficznie i wykonujemy również:

Plakaty wydarzeń

Plakaty reklamujące twoje produkty

Stoiska promocyjne lub targowe

Bilbordy, rollupy

Opakowania produktów

Menu restauracji

 

To co nas wyróżnia to konkurenyjne ceny!

Poznaj swoją wycenę, skontaktuj się z nami!

Projektowanie logo

 

Podstawowym elementem wizualnym firmy jest logo. Dzięki niemu nasza firma wyróżni się z pośród firm konkurencyjnych. Dobre logo powinno być proste i łatwe do zapamiętania dla naszych klientów. Wraz z nazwą firmy powinno nawiązywać lub symbolizować do tego czym zajmuje się firma. Logo używane jest nie tylko jako znak firmy. Projektowanie logo realizuje się również na potrzeby nowych przedsięwzięć, wydarzeń, imprez, czy też marek.

 

Zaprojektowane przez nas logo w technice wektorowej umożliwi umieszczanie go na wszystkich materiałach drukowanych i wirtualnych przy zachowaniu jego 100% ostrości.

 

Przed rozpoczęciem projektowania logo, musimy dowiedzieć się jakie są Twoje potrzeby i poznać Twoją firmę. Dzięki temu zaproponujemy Ci projekty, które spełnią kryteria doskonałego logo.

 

Nasze ceny projektowania logo rozpoczynają się od 150zł + VAT. Już dziś skontaktuj się z nami i rozpocznij promocję swojej własnej marki!

 

 

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

 

Codziennie nowa dawka pozytywnej energii , pomysłów i inspiracji. Zobacz z kim i jak to robimy! Kliknij Lubię to aby śledzić nasz fanpage.

 

https://www.facebook.com/NestPrime/

COPYRIGHT

 

© Nest Prime

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 

KONTAKT

info@nestprime.com

tel: 607 654 703

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Korzystanie z witryny Nest Prime oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w podstronie: Polityka prywatności.

Nest Prime

ul. Gałczyńskiego 25/14, Toruń 87-100

NIP: 874-173-69-80

Skontaktuj się z nami:

Tel: +48 607 654 703

Mail: info@nestprime.com

 

Pracujemy od pon. do pt.

od 9.00 do 17.00

 

Rachunek bankowy mBank:

15 1140 2004 0000 3402 7648 3750

 

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz